Masz Pytania? 
Znajdź odpowiedzi!

Jeśli nie znalazłeś tego, czego szukasz
- skontaktuj się ze mną!

Chętnie odpowiem na Twoje pytania :)


Polisa „Generali z myślą o domu" wyróżnia się szerokim zakresem ochrony przy małej liczbie wyłączeń odpowiedzialności w tym ochroną od rażącego niedbalstwa, którą Generali jako pierwsze wprowadziło w 2016 roku. Jeżeli zapomni Pan/i zamknąć oko i napada do środka - firma wypłaci odszkodowanie w wyniku zalania.

NNW jest ubezpieczeniem dobrowolnym. Nie musi Pan/i zatem wykupować dodatkowo do polisy OC, jednak za niewielką dodatkową opłatą może Pan/i liczyć na odszkodowanie w przypadku, np. złamania palca u ręki w wyniku przytrzaśnięcia drzwiami.

W polisie powinna znajdować się rzeczywista suma domu na dzień wystawiania polisy. Przykładowo, gdy nasz majątek wycenimy na 500 000 zł, będzie to zarazem suma ubezpieczenia i maksymalne odszkodowanie, na jakie możemy liczyć w razie szkody całkowitej (pożar, wybuch, zalanie). 

Zgodnie z prawem budowlanym powinno się raz w roku wykonać przegląd kominiarski, minimum raz na 5 lat przegląd elektryki.

Oczywiście. W mojej ofercie znajdują się firmy, które wypłacają odszkodowanie w przypadku skręcenia czy zwichnięcia. Do zgłoszenia jest potrzebna karta z pogotowia ratunkowego oraz historia choroby. 

W przypadku pożaru poprzez zapalenie się sadzy w kominie ubezpieczyciel może zażądać zaświadczenia o przeglądzie kominiarskim. Jeżeli takiego zaświadczenia nie będzie, ubezpieczyciel wypłaci maksymalnie 150 tys. zł odszkodowania. Zatem jeżeli szkoda będzie na kwotę 300 tys. otrzyma Pan/i tylko połowę.

Najpóźniej dzień przed końcem polisy.

Ubezpieczenie AC jest dobrowolne i nie ma obowiązku wysyłania wypowiedzenia do ubezpieczyciela.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU!

tel. 732 868 689
e-mail: m97aldona@gmail.com

GODZINY OTWARCIA:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 18:00
sobota: 9:00 - 14:00

ZAOSZCZĘDŹ CZAS I NAPISZ DO MNIE PRZEZ FORMULARZ:

Made with 💝 by LIT.PL       Informacja RODO